Bekleyin

Hakkımızda


2002 Yılında Demir Çelik Sektöründe tecrübe edinmeye başlayan Adem Gökçel, 2006 yılında Gökçeller Demir Çelik San. Ve Tic. Ürünleri firma ünvanı ile İkitelli O.S.B’si Tormak Sanayi Sitesi’nde hizmet vermeye başlamıştır.

Kısa bir zaman zarfı içerisinde hızlı bir tırmanışla Demir ve Çelik sektöründe adından sıklıkla söz ettirmeye başlayan Gökçeller Demir Çelik ticari hayatı boyunca edinmiş olduğu tecrübelerden hizmetlerini günden güne katlayarak yatırımlarına devam etmektedir.

KALİTELİ ÜRÜN, HİZMETTE KALİTE, GÜLERYÜZ, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ, ilkelerinde ödün vermeden her geçen gün müşteri portföyünü genişleterek Türk Sanayicisine hizmet vermeye devam etmektedir.

2 yılı aşkın bir süredir Avrupa’dan Takım Çeliği ürün grupları ithal eden firmamız, müşterilerinin ürün ihtiyaçlarına daha iyi ve hızlı şekilde cevap verebilmek adına 2014 yılında Bayrampaşa şubesini açarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Hizmet verdiğimiz sektörlerin başında; Kalıp Sanayii, Makina Sanayii, Otomotiv ve Yan Sanayii, İmalat Sanayii gibi sektörlerde ihtiyaç duyulan Demir Çelik ürün gruplarının tedariğini sağlamaktadır


Ürünlerimiz Ve Hizmetlerimiz Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bize Ulaşın!